MuratKo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MuratKo

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

PRİLERE SESLENİYORUM:D

+8
MarJinaL
JackSparrow
photoshoper
Roxanne
Zharahama
Rahats1z
DonTCryHumaN
xXSant1eagoXx
12 posters
YazarMesaj
xXSant1eagoXx
Awi Network Player
Awi Network Player
xXSant1eagoXx

PRİLERE SESLENİYORUM:D Empty
MesajKonu: PRİLERE SESLENİYORUM:D   PRİLERE SESLENİYORUM:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 9:35 am

Humanlarda ölemi bilmiyorum ama orclarda işini bilen priest sayısı az!!! Bir undy istiyoz adam öldükten sora anca okuyo :S bir cure istiyoz yarım satte anca veriyo öleleri varki PM den istediğinde bile vermio Suspect ama işini ii bilen prilerde var haklarını yememek lazım onların Very Happy Very Happy Very Happy
DonTCryHumaN
Awi Network Player
Awi Network Player
DonTCryHumaN

MesajKonu: Geri: PRİLERE SESLENİYORUM:D   PRİLERE SESLENİYORUM:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 9:45 am

hehe. En az 1o priestle kavga edıorum NT parttyye bi priest alıorlar

bana gir diorlar giriorum priest arkada UND atıo mıllete
ki öle bi priest var ki und ıstedım 96o buf attı Very Happy
xXSant1eagoXx
Awi Network Player
Awi Network Player
xXSant1eagoXx

MesajKonu: Geri: PRİLERE SESLENİYORUM:D   PRİLERE SESLENİYORUM:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 10:11 am

Valla bu prilere biri işi öğretmesi lazım adam yanındayken undy veriyoölüyom farr diyom adam farr yok diyo Razz masterım dönüyo adam hell yapacağına millete malice atmakla uğraşıyo sora savaşlada bir kaç pri keeperda bekliyip keeperı hellese çok ii olcak
Rahats1z
Awi Network Player
Awi Network Player
Rahats1z

MesajKonu: Geri: PRİLERE SESLENİYORUM:D   PRİLERE SESLENİYORUM:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 10:16 am

DonTCryHumaN demiş ki:
hehe. En az 1o priestle kavga edıorum NT parttyye bi priest alıorlar

bana gir diorlar giriorum priest arkada UND atıo mıllete
ki öle bi priest var ki und ıstedım 96o buf attı Very Happy

Yuh yani Very Happy
Zharahama
Awi Network Player
Awi Network Player
Zharahama

MesajKonu: Geri: PRİLERE SESLENİYORUM:D   PRİLERE SESLENİYORUM:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 10:48 am

DOnt ben nasılım:D Zharahama Very Happy:D beni bilen bilir nasl oldugumu xD
Roxanne
Awi Network Player
Awi Network Player
Roxanne

MesajKonu: Geri: PRİLERE SESLENİYORUM:D   PRİLERE SESLENİYORUM:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 10:52 am

Very Happy yorumlar güzel.bizdede und demeden atan.cure kendiliginden bitiyor zaten.tptp bi olay yok canınız %10 kaçıyorsunuz Tp yok direk Cennete Very Happy

ondan kimsede işi bilen priest yok.1 benim aşkım war oda 3DBuffeR başkasını tanımam.paso yaglıo cilalıo valla =)
photoshoper
Awi Network Player
Awi Network Player
photoshoper

MesajKonu: Geri: PRİLERE SESLENİYORUM:D   PRİLERE SESLENİYORUM:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 10:59 am

O Prilere Ben Dahil Degilim Smile " Rice " Sikayetci Olan Varsa Sikayet Kutusuna(pm) Sikayetlerini Bildirebilirler Razz Ama Gerceği Söylemek Gerekirse İs Bilen Priest Orc'larda Humanlara Kıyasla Daha Az.
Zharahama
Awi Network Player
Awi Network Player
Zharahama

MesajKonu: Geri: PRİLERE SESLENİYORUM:D   PRİLERE SESLENİYORUM:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 11:06 am

Ben orc' um ve girdigim partilerde bir tek sikayetci warsa yazsın.Gerci sadece sasukeler ve bambumlarla party yapıorm.Undy demeden undy atıorm Very Happy dontcryhuman ve bymurduck biilirr:D humanlarda dogruyu söylemek gerekirse daha cok bilen war işi. Jack , Rice , rahats1z vb. ama karuslarda buffvaraffyoq, söylenenlere göre ben xD, deathy vb. charların üzerinde duruorlar. )İSmini yazamayıpda görevini güzel yerine getirenler k.bakmasın.Benim gördüklerim bunlar). AMa hhlarda bu sayı daha fazla.
xXSant1eagoXx
Awi Network Player
Awi Network Player
xXSant1eagoXx

MesajKonu: Geri: PRİLERE SESLENİYORUM:D   PRİLERE SESLENİYORUM:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 11:09 am

kesinlikle humanlarda daha fazla orclardada vr ii priler tabi ama 4 5tane geri kalan partyler ne yapcak ve hepsi online deil her dk yani kısacası işimiz zorrr Crying or Very sad
Zharahama
Awi Network Player
Awi Network Player
Zharahama

MesajKonu: Geri: PRİLERE SESLENİYORUM:D   PRİLERE SESLENİYORUM:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 11:11 am

xXSant1eagoXx demiş ki:
kesinlikle humanlarda daha fazla orclardada vr ii priler tabi ama 4 5tane geri kalan partyler ne yapcak ve hepsi online deil her dk yani kısacası işimiz zorrr Crying or Very sad
moruk bana pm at sana und wericem:D günde 9-10 saat onlineyim pm atarsın
xXSant1eagoXx
Awi Network Player
Awi Network Player
xXSant1eagoXx

MesajKonu: Geri: PRİLERE SESLENİYORUM:D   PRİLERE SESLENİYORUM:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 11:14 am

Saol senin gibi 15 20pri daha olsa ne savaşta ne czde hiç bir sorunumuz olmaz Very Happy cheers
JackSparrow
Awi Network Player
Awi Network Player
JackSparrow

MesajKonu: Geri: PRİLERE SESLENİYORUM:D   PRİLERE SESLENİYORUM:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 1:05 pm

Humanlarda işi bilen tek priest var oda ben Smile
MarJinaL
Awi Network Player
Awi Network Player
MarJinaL

MesajKonu: Geri: PRİLERE SESLENİYORUM:D   PRİLERE SESLENİYORUM:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 1:10 pm

Serveri birkaç hafta önce bırakmıştım. Dün tekrar geldim. Bıraktığıma pişman oldum. Smile
Humanlarda işi bilen priestler var gerçekten. 2 örnek vericem. HatReD ve 3dBuffeR işini iyi yapıyor. Mete sende bizim clana girmiştin dün. Seninle takılma şansı bulamadık daha zaten yeni geldim herkesi tanımıyorum.

İyi günler

MarJinaL
EATYOU
Awi Network Player
Awi Network Player
EATYOU

MesajKonu: Geri: PRİLERE SESLENİYORUM:D   PRİLERE SESLENİYORUM:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 1:17 pm

3Dbuffer ve HatreD çok iyi priestlerdir saolsunlar eksik etmiyorlar hiç birşeyi Very Happy
d1rtym4ny
Awi Network Player
Awi Network Player
d1rtym4ny

MesajKonu: Geri: PRİLERE SESLENİYORUM:D   PRİLERE SESLENİYORUM:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 1:20 pm

ben D1rtyM4ny humanların en sağlam prilerinden birisiyim veya en sağlamadı olabilir Very Happy

priesletere taktik veririm ama olmaz bana özel Very Happy

22k can 3k var daha 10 vs 1 de kesen olmadı ama çok kişi dalınca heal yapamadaığımız için gidiyoruz Very Happy
JackSparrow
Awi Network Player
Awi Network Player
JackSparrow

MesajKonu: Geri: PRİLERE SESLENİYORUM:D   PRİLERE SESLENİYORUM:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 1:24 pm

EATYOU demiş ki:
3Dbuffer ve HatreD çok iyi priestlerdir saolsunlar eksik etmiyorlar hiç birşeyi Very Happy

Bu lafını unutma Evil or Very Mad
kunt10
Awi Network Player
Awi Network Player
kunt10

MesajKonu: Geri: PRİLERE SESLENİYORUM:D   PRİLERE SESLENİYORUM:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 1:25 pm

JackSparrow demiş ki:
Humanlarda işi bilen tek priest var oda ben Smile

eminim öledir
Shoi1
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Geri: PRİLERE SESLENİYORUM:D   PRİLERE SESLENİYORUM:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 1:25 pm

oha :S 22k can gırınce bende yapıcam prı yı senle estı adamlar bıze dalıak en uzun dayanan kazansın tmm ?

ayrıca bayrak 10k heal verıyo ve bız bayrak bulamıyoruz sendede varsa nerden bulduysan artık !
JackSparrow
Awi Network Player
Awi Network Player
JackSparrow

MesajKonu: Geri: PRİLERE SESLENİYORUM:D   PRİLERE SESLENİYORUM:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 1:47 pm

kunt10 demiş ki:

eminim öledir

Pardon Kunt Abi Büyüksün, Paşamsın , Emrin Olur, Söyle Hemen Yapayım Ne istiyon Abi .. farao
kunt10
Awi Network Player
Awi Network Player
kunt10

MesajKonu: Geri: PRİLERE SESLENİYORUM:D   PRİLERE SESLENİYORUM:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 1:59 pm

JackSparrow demiş ki:
kunt10 demiş ki:

eminim öledir

Pardon Kunt Abi Büyüksün, Paşamsın , Emrin Olur, Söyle Hemen Yapayım Ne istiyon Abi .. farao

susmanı cheers
d1rtym4ny
Awi Network Player
Awi Network Player
d1rtym4ny

MesajKonu: Geri: PRİLERE SESLENİYORUM:D   PRİLERE SESLENİYORUM:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 4:10 pm

beyler bnm özzel taktiğim var onu veremem bi ben bide herena biliyo herena da aynı bnm gibi o yüzden hiç burda laf yapmayın isterseeniz foto koyarım server on olduğunda
MarJinaL
Awi Network Player
Awi Network Player
MarJinaL

MesajKonu: Geri: PRİLERE SESLENİYORUM:D   PRİLERE SESLENİYORUM:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 4:11 pm

Bahsettiğin ney ne gibi birşey anlamadım ne taktiği.
d1rtym4ny
Awi Network Player
Awi Network Player
d1rtym4ny

MesajKonu: Geri: PRİLERE SESLENİYORUM:D   PRİLERE SESLENİYORUM:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 4:35 pm

starts ve kıyafetler ama söyleyemem olmaz çünkü çok az kişi biliyo sadece herena ya yaptım bu taktiği oda adam gibi adam diye dier pri lere vermmem Very Happy
MarJinaL
Awi Network Player
Awi Network Player
MarJinaL

MesajKonu: Geri: PRİLERE SESLENİYORUM:D   PRİLERE SESLENİYORUM:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 4:39 pm

Ok.

PRİLERE SESLENİYORUM:D
1 sayfadaki 1 sayfası