MuratKo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MuratKo

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ejderha işaretini alan 4-5 kişi banlandı.

2 posters
YazarMesaj
The_Mojo
Awi Network Player
Awi Network Player

Ejderha işaretini alan 4-5 kişi banlandı. Empty
MesajKonu: Ejderha işaretini alan 4-5 kişi banlandı.   Ejderha işaretini alan 4-5 kişi banlandı. Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 1:14 pm

The_Mojo Sen Oyunucumusun İşte Sana Özet 4TipiqAkarXp Oyuna SAldırıdan Banlandı Jellybon Kadir Kardeşimin İsteğiyle Silindi GG Bugtan SEnde NP Bugtan Banlandın Anlaştık mı Canım Seni Oyunumda Görmiyim Şimdi Forumdan Defol.[Adm1N]
Cold
Moderatör
Moderatör
Cold

MesajKonu: Geri: Ejderha işaretini alan 4-5 kişi banlandı.   Ejderha işaretini alan 4-5 kişi banlandı. Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 1:47 pm

Bu serverda ejdarha işaretini alan hilekarlar ban yiyor. Tipiq kendi suçunu biliyor gelsin yazsın buraya ben suçsuzum diye kolaysa. GG bir yanlış anlaşılma sonucu banlandı, sonra haklı olduğu anlaşılınca banı açıldı. The_Mojo, seni ben banlamadım o yüzden neden banlandığını bilmiyorum, ama yapmışsındır bir sahtekarlık boş yere kimse ban yemez. Jellybon'a gelince Jellybon'un charı kendi isteği üzerine silindi. Hiçbir şeyi bilmeden gelmiş buraya konu açıyorsun akıllı şahsiyet. Son olarak ColdHell'e gelirse, o gm'in charı olsa, benim charım olsa salakmıyım adını ColdHell koyayım başka isim mi yok? Edit demişsin, girersin kopanele bakarsın statlarına. Edit mi değil mi anlarsın. Millete çamur atacağına oyununu oyna.
Cold
Moderatör
Moderatör
Cold

MesajKonu: Geri: Ejderha işaretini alan 4-5 kişi banlandı.   Ejderha işaretini alan 4-5 kişi banlandı. Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 5:44 pm

Gerekli açıklama hem benim mesajımda hemde forum ana giriş sayfasında var. Konu kilitli.

Ejderha işaretini alan 4-5 kişi banlandı.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-