MuratKo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MuratKo

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yanlış anladığım için özr dilerim beyler

4 posters
YazarMesaj
d1rtym4ny
Awi Network Player
Awi Network Player
d1rtym4ny

yanlış anladığım için özr dilerim beyler Empty
MesajKonu: yanlış anladığım için özr dilerim beyler   yanlış anladığım için özr dilerim beyler Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 10:05 pm

Arkadaşlar yanlış anladığım için özür dilerim kapatın artık konuyu

En son d1rtym4ny tarafından Perş. Ağus. 14, 2008 11:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Qppp
Awi Network Player
Awi Network Player
Qppp

MesajKonu: Geri: yanlış anladığım için özr dilerim beyler   yanlış anladığım için özr dilerim beyler Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 10:14 pm

Ben şerefsiz miyim np trans yapayım.. !!! Bu 1

Ben bu np yi 1 günde kasmadım..!! Bu 2

Bugünü saymassak yani oyunun kapandıgı günü 3 günde kastım..!! Bu 3

Ben bu npnin yarınısını czde kastım diğer yarısını clanca basmayla kastık..!! Bu 4

3dBuffeR da bizim clanla beraber kastı ona laf söyletmem..!! Bu 5

Biz bu np yi oturarak kasmadık kaç saat on olduk 3 saat uykuyla durduk..!!! Bu 6

Ve bizi kanıtın bile olmadan yapmadığımız bir şeyle suçluyorsun..!! Bu 7

Zaten bazı orclar beni ve clanımdaki kişileri tanırlar..!! Bu 8

Not:Seni bundan dolayı kınıyorum d1 ben seni daha farklı biri sanmıştım yanılmışım..
Ayrıca clana qel diyip duran ben miydim?
Hatta asist bile yaptırırım dedin sen yalan mı ??
Ayrıca biz np kasıyoruz çünkü clanımız çok iyi siz clanca çok takılmıyorsunuz yanlış anlamayın ama öle ayrıca sizin clanınızdada çok iyi arkadaşlarım var onlarlada takılıyoruz

Saygılarımla Qppp DrowningPooL
JackSparrow
Awi Network Player
Awi Network Player
JackSparrow

MesajKonu: Geri: yanlış anladığım için özr dilerim beyler   yanlış anladığım için özr dilerim beyler Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 10:18 pm

D1rty Orda dur bakalım, Qppp tanıdığıım ve sevdiğim kişi ayrıca EATYOU 'nun kılanında ve ben dost clanıma laf ettirtmem, sen tecrübesizsen kasamıyorsan başkalarında mazeret arama .. bende yarım saatte 10 k kastım, ozaman banada np transfer diyin ?
d1rtym4ny
Awi Network Player
Awi Network Player
d1rtym4ny

MesajKonu: Geri: yanlış anladığım için özr dilerim beyler   yanlış anladığım için özr dilerim beyler Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 10:47 pm

koçum bak 1. cisi adam benden 1 gün önce clan istedi ve 6k np si vardı 1 günde 24k kasmış nsl kastı 30 dk da 10k kasamazsın bunuda bill jack sen ne sin editmisin nsl kasıyon 10k yı yarım saat te bana burda laf yapmayın ben 1 günde 24k np kasan adamdan şüpelenirim kardeşim herkez şüpelenir oakdar insan kıçını yırtıyo np kasıyo onun için herkez düşünür bende düşünürüm açıkladı bitti bukadar basit !
Rahats1z
Awi Network Player
Awi Network Player
Rahats1z

MesajKonu: Geri: yanlış anladığım için özr dilerim beyler   yanlış anladığım için özr dilerim beyler Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 10:47 pm

Np transferi yaptığına dair kanıtın var mı ?
d1rtym4ny
Awi Network Player
Awi Network Player
d1rtym4ny

MesajKonu: Geri: yanlış anladığım için özr dilerim beyler   yanlış anladığım için özr dilerim beyler Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 10:52 pm

ben sadece merak ettiğim için sordum ve anlattı adam kavga çıkarmaya gerek yok dvm yani
JackSparrow
Awi Network Player
Awi Network Player
JackSparrow

MesajKonu: Geri: yanlış anladığım için özr dilerim beyler   yanlış anladığım için özr dilerim beyler Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 10:55 pm

d1rtym4ny demiş ki:
koçum bak 1. cisi adam benden 1 gün önce clan istedi ve 6k np si vardı 1 günde 24k kasmış nsl kastı 30 dk da 10k kasamazsın bunuda bill jack sen ne sin editmisin nsl kasıyon 10k yı yarım saat te bana burda laf yapmayın ben 1 günde 24k np kasan adamdan şüpelenirim kardeşim herkez şüpelenir oakdar insan kıçını yırtıyo np kasıyo onun için herkez düşünür bende düşünürüm açıkladı bitti bukadar basit !

Hoop orda dur bakalım, koçum moçum ne iş yaşın kaç evlat ?
Rahats1z
Awi Network Player
Awi Network Player
Rahats1z

MesajKonu: Geri: yanlış anladığım için özr dilerim beyler   yanlış anladığım için özr dilerim beyler Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 11:00 pm

Arkadaş kanıtın yoksa boşuna debelenmene gerek yok.Kimse inanmaz çünkü.Ben başka serverlarda günde 10k np kastığımı biLirim.Bu adamda sağLam bi party yapmıştır.Yüksek süre onLine oLmuştur.Kasmıştır np'sini.
d1rtym4ny
Awi Network Player
Awi Network Player
d1rtym4ny

MesajKonu: Geri: yanlış anladığım için özr dilerim beyler   yanlış anladığım için özr dilerim beyler Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 11:08 pm

Rahats1z demiş ki:
Arkadaş kanıtın yoksa boşuna debelenmene gerek yok.Kimse inanmaz çünkü.Ben başka serverlarda günde 10k np kastığımı biLirim.Bu adamda sağLam bi party yapmıştır.Yüksek süre onLine oLmuştur.Kasmıştır np'sini.

arkadaşım kanıtım var ama kapat konuyu artık ben bişeyi merak ettim sorum ve cevabı verildi gerek yok ben yanlış anlamış olabilirim
Qppp
Awi Network Player
Awi Network Player
Qppp

MesajKonu: Geri: yanlış anladığım için özr dilerim beyler   yanlış anladığım için özr dilerim beyler Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 11:22 pm

Kanıtın varsa koy göster oyunu bırakmayan şerefsiz .... olsun tmm mı ?
Qppp
Awi Network Player
Awi Network Player
Qppp

MesajKonu: Geri: yanlış anladığım için özr dilerim beyler   yanlış anladığım için özr dilerim beyler Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 11:25 pm

Eğer kanıtın varsa koy yoksada burda kapansın bu konu ve 1 günde 24k np kasmadım kaç defa söyleyeceğim o np yi 3 günde kastım.. !!!
d1rtym4ny
Awi Network Player
Awi Network Player
d1rtym4ny

MesajKonu: Geri: yanlış anladığım için özr dilerim beyler   yanlış anladığım için özr dilerim beyler Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 11:29 pm

tmm arkadaşım kapat konuyu artık bi yanlış anlaşılma üzgünüm yani bende şimdi üzüldüm o yüzden uzatma kapansın burda Crying or Very sad
Qppp
Awi Network Player
Awi Network Player
Qppp

MesajKonu: Geri: yanlış anladığım için özr dilerim beyler   yanlış anladığım için özr dilerim beyler Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 11:31 pm

Tmm kapadım konuyu burda bu söylediklerini duymamış olayım ama yinede o kadar iyi olmayabilir aramız ileriki aşamalarda

yanlış anladığım için özr dilerim beyler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-